Još 52 osobe obolele od korone
BOR – Od poslednjih informacija, od virusa korona u Boru obolele su 52 osobe, a 72 je ukupan broj aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada.
Na kovid odeljenju Opšte bolnice u Boru hospitalizovana su četiri bolesnika, rečeno je iz gradskog Štaba za vanredne situacije.
