Junior Džudo kluba Bor Radan Radovanović prvak centralne Srbije

0

Takmičar Džudo kluba Bor Radan Radovanović osvojio je zlatnu medalju na Prvenstvu centralne Srbije za juniore, u Nišu, u kategoriji do 100 kilograma. Naredne subote, konkurisaće i za odličje na državnom prvenstvu u ovoj kategoriji, koje će biti održano u Beogradu.

Fudbaleri Hajduk Veljka osvojili su tri boda u Šarbanovcu, u derbiju 24. kola Zone istok, koji je završen 1:0. Negotinska ekipa učvrstila se na trećem mestu na tabeli, ispred Đerdapa, koji je pobedio Moravicu 2:0 i Brodoremonta, koji je osvojio bod u Svrljigu 2:2. Šarbanovac je na desetom mestu na tabeli, sa devet trijumfa, četiri nerešena ishoda i 11 poraza.

Fudbaleri Rtnja igrali su nerešeno sa ekipom Budućnosti iz Popovca 1:1, pa ostaju na šestom mestu na tabeli Srpske lige istok. Na 11. mestu na tabeli je prahovski Dunav, koji je poražen od Jedinstva u Bošnjacu 2:1.