Klub za stara lica ponovo radi
BOR-Klub za stara lica u Boru od sutra, od sedam do 15 sati, ponovo počinje da radi, nakon višemesečnog prekida. Prvog dana će u prostorijama kluba biti organizovana akcija merenja krvnog pritiska i šećera u krvi. Kao i u prethodnom periodu, naši najstariji sugrađani moći će da se druže,a biće održavane i ostale aktivnosti u zavisnosti od njihovih potreba. Klub za stara lica nije radio nekoliko meseci, jer je u prostorijama bio punkt za vakcinaciju protiv korona virusa.
