Kolo srpskih sestara u Knjaževcu
BOR, KNJAŽEVAC – Članice Kola srpskih sestara u Boru posetile su naše sugrađane koji su smešteni u Gerontološkom centru u Knjaževcu i uručile im prigodne poklone. U Gerontološkom centru u Knjaževcu trenutno boravi 17 naših sugrađana, dok sam centar ima 230 korisnika iz svih krajeva Srbije.
„Kolo srpskih sestara nekoliko puta godišnje obilazi naše stare sugrađane u Knjaževcu i to za najveće verske praznike, Božić i Uskrs , a poslednji put smo bile u poseti Gerontološkom centru u oktobru – mesecu solidarnosti sa starim licima. Sestre iz Kola su srećne što i ovoga puta možemo da obiđemo naše starije sugrađane u Gerontološkom centru u Knjaževcu, jer su mnogi od njih zaboravljeni i od svojih najbližih. Oni se već unapred raduju našem dolasku,a mi smo zahvaljujući dobrim ljudima uspele da prikupimo skromne poklone za naše drage sugrađane“, kaže Lepa Kojić, predsednica Kola srpskih sestara u Boru.
Kolo srpskih sestara u Knjaževcu, 19… by rtvbor
