63469429912dc1ccdb06743287acc7c4

BOR, KNJAŽEVAC – Članice Kola srpskih sestara u Boru posetile su naše sugrađane koji su smešteni u Gerontološkom centru u Knjaževcu i uručile im prigodne poklone. U Gerontološkom centru u Knjaževcu trenutno boravi 17 naših sugrađana, dok sam centar ima 230 korisnika iz svih krajeva Srbije.

„Kolo srpskih sestara nekoliko puta godišnje obilazi naše stare sugrađane u Knjaževcu  i to za najveće verske  praznike, Božić i Uskrs , a poslednji put smo bile u poseti Gerontološkom centru u oktobru – mesecu solidarnosti sa starim licima. Sestre iz Kola su srećne što i ovoga puta možemo da obiđemo naše starije sugrađane u Gerontološkom centru u Knjaževcu,  jer su mnogi od njih zaboravljeni i od svojih najbližih. Oni se već unapred raduju našem dolasku,a mi smo zahvaljujući dobrim ljudima uspele da prikupimo skromne poklone  za naše drage sugrađane“, kaže Lepa Kojić, predsednica Kola srpskih sestara u Boru.

[iframe frameborder=“0″ width=“480″ height=“270″ src=“//www.dailymotion.com/embed/video/x3naa0h“ allowfullscreen ]
Kolo srpskih sestara u Knjaževcu, 19… by rtvbor

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE