Konzilijum za bolesti zavisnosti
MAJDANPEK – U Savetovalištu Doma zdravlja “Dr Veroljub Cakić” u Majdanpeku danas je radio konzilijum za bolesti zavisnosti. Konzilijum je predvodio dr Dragan Vukadinović, načelnik Odeljenja za narkomaniju Specijalne bolnice za psihijatriju Gornja Toponica. U majdanpečkom Domu zdravlja su za ovaj konzilijum pozvali registrovane narkomane koji žele da uđu u proces lečenja i terapije, a konzilijum će ubuduće biti organizovan jedanput mesečno, odnosno onoliko često koliko bude bilo potrebe i interesovanja.
[iframe frameborder=“0″ width=“480″ height=“270″ src=“//www.dailymotion.com/embed/video/x45l31a“ allowfullscreen ]
Konzilijum za bolesti zavisnosti, 19… by rtvbor
Konzilijum za bolesti zavisnosti, 19… by rtvbor
