Korona u Boru jenjava, samo petoro zaraženih
Od poslednjih informacija se, prema podacima Zavoda za javno zdravlje „Timok“ u Zaječaru, od virusa korona u Boru oporavilo 27 osoba, a nije registrovan nijedan slučaj virusa. Ukupan broj zaraženih na teritoriji grada je pet.
Na grudnom odeljenju Opšte bolnice u Boru nema hospitalizovanih bolesnika.
Iz Gradskog štaba za vanredne situacije podsećaju da se građani mogu vakcinisati svakog dana od 8 do 19 časova u Domu zdravlja i Klubu za stara lica, dok se vakcinacija po selima vrši u vremenu rada seoskih ambulanti.
