Košarkašice Bora tesno poražene u Nišu, rukometašice Zaječara ubedljive protiv borskog tima

Borske košarkašice poražene su, u Nišu, od Studenta 61:57. U važnoj utakmici u borbi za opstanak u najjačem rangu, domaći tim dobio je prvu četvrtinu sa deset, a poluvreme sa osam poena razlike. Boranke su povele u trećoj četvrtini, koju su dobile 26:16, a ekipe su se smenjivale u vođstvu do minut i po pre kraja susreta, kada je borski tim poslednji put vodio 54:52. I Bor i Student sada imaju po četiri pobede, a po dva trijumfa više imaju Kraljevo i Vrbas, na bezbednom sedmom i osmom mestu na tabeli.

Zaječarske rukometašice savladale su, na svom parketu, u timočkom derbiju Superlige, ekipu Bora 32 – 23. Nakon 11 utakmica, domaći tim je na četvrtom mestu na tabeli, sa 13 bodova, a borski je pretposlednji, sa samo jednom pobedom.