9eca7e7549925d3f08d69835504d7e70

BOR – Sezona na otvorenim bazenima borskog Sportskog centra završava se četvrtog septembra, kažu u ovoj ustanovi.

Za nešto više od dva meseca rada u letnjoj sezoni prodato je približno 25 hiljada ulaznica, znatno više u odnosu na prošlu godinu. Uz  to, redovni posetioci bazena bili su odlični učenici osnovnih škola koji ni ove sezone nisu plaćali ulaz na bazen i radnici preduzeća sa kojima Sportski centar ima sklopljen sezonski ugovor.

Prema rečima v.d. direktora Sportskog centra Aleksandra Dimitrijevića, najznačajnije je da su cele sezone posetioci bili potpuno bezbedni. Nije zabeležen ni jedan incident na kupanju, a ispravnost vode bila je na visokom nivou.

[iframe frameborder=“0″ width=“600″ height=“338″ src=“//www.dailymotion.com/embed/video/x348j9b“ allowfullscreen ]

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE