Kvalitetnije snabdevanje žitelja Slatine vodom
BOR,SLATINA-U ataru sela Slatine kod Bora u pri kraju je zamena dela stare vodovodne mreže u dužini od hiljadu i 200 metara i to od skretanja za selo Oštrelj do nadvožnjaka. Završetkom radova, biće rešena dva veoma važna problema.
„ Završetkom radova, za nekoliko dana, snabdevanje vodom ovog sela biće znatno urednije i kvalitetnije. Ugrađen je, takođe, i priključak koji će omogućiti dopremu vode , ne za industriju, već za potrebe radnika Ziđina. Vrednost investicije, koju finansira kompanija Ziđin, je deset miliona dinara bez PDV-a“, rekao je Goran Topalović,tehnički direktor JKP Vodovod u Boru.
Radovi na ovoj trasi su počeli pre dvadesetak dana i do sada je zamenjeno više od 90 odsto vodovodnih cevi.
