Majdanpečani spas od vrućina traže na bazenu
Poslednjih dana, kada je spoljna temperatura prelazila 30 podeljak na stotine Majdanpečana spas od vrućine tražilo je na gradskom bazenu.
„Samo u toku jučerašnjeg dana bilo je preko hiljadu posetilaca. Jedan od razloga je svkakao i taj što je, zahvaljujući lokalnoj samoupravi, ulaz na bazen besplatan. Pored toga i uslovi na bazenu su idealni, temperatura vode je 27 stepeni, a osim olimpijskog posetiocima, posebno neplivačima i deci, su na raspolaganju još dva bazena srednji i mali.“ kaže Ivan Maksimović predsednik Upravnog odbora sportskog saveza opštine Majdanpek.
Radno vreme bazena je radnim danima od 12 do 18 časova, vikendom od 11 do 18 sati, dok je ponedeljak dan predviđen za temeljno čišćenje objekta.
