Majdanpek dobio struju
Nakon tri dana , Majdanpek je sinoć u kasnim večernjim satima dobio električnu energiju. Zahvaljujući uloženim naporima montera iz Elektrodistribudtivnih kuća iz Majdnapeka, Zaječara , Niša i Begrada koji su intezivno radili na otklanjanju kvara na elektro mreži i dalekovodima , ali i pomoći Kineske Komšanije Zi Đin koja je izašla u susret i pomogla da se grad poveže na njihov trafo, situacija sa strujom konačno je rešena i život u gradu rudara se ponvo vraća u normalne tokove.
