Mladi borski vaterpolisti izborili učešće na završnom turniru
Na turniru lige centralne Srbije u Pirotu, Vatepolo klub Bor, proteklog vikenda, osvojio je prvo mesto.
Borski vaterpolisti savladali su Pirot 22:15, odigrali nerešeno sa ekipom Jezera iz Bele Crkve 10:10 i pobedili ekipu Slobode iz Užica 15:9 čime su zauzeli prvo mesto na kraju ligaškog dela prvenstva.
Činjenica da već dve godine nemaju uslove za trening u Boru zbog renoviranja bazena, pa se za utakmice pripremaju trenirajući u drugim gradovima, uspeh borskih vaterpolista čini još značajnijim.
Mladim borskim vaterpolistima je cilj osvajanje titule, za koju će se boriti na predstojećem završnom „fajnal-for“ turniru.
