„Moj grad“ – izložba predškolaca
Projekat „Moj grad“, koji su zajednički realizovali polaznici Predškolske ustanove „Marija Munćan“ u Majdanpeku i njihovi roditelji, rezultirao je izložbom maketa na kojoj su prikazani prepoznatljivi objekti, zgrade, ustanove i druga obeležja grada viđena očima njegovih najmlađih stanovnika.
MAJDANPEK – Projekat “Moj grad”, koji su zajednički realizovali polaznici Predškolske ustanove “Marija Munćan” u Majdanpeku i njihovi roditelji rezultirao je izložbom maketa na kojoj su prikazani prepoznatljivi objekti, zgrade, ustanove i druga obeležja grada viđena očima njegovih najmlađih stanovnika.
“Projekat je započet još sredinom septembra i tokom izrade maketa deca su zaista pokazala svu svoju kreativnost. Veliku saradnju imali smo i od strane roditelja, koji su poslednjih godina mnogo više uključeni u sve ono što radimo u vrtiću”, rekao je na otvaranju izložbe Željko Ilić, vaspitač u PU “Marija Munćan”
Ovo je, inače, samo jedna u nizu aktivnosti koje se u predškolskoj ustanovi realizuju u okviru novih osnova programa predškolskog vaspitanja i obrazovanja, nazvanim “Godine uzleta”.
