„Most“ je izgubio timskog igrača, borca za ljudska prava“
BOR – Predstavnici Vlaške stranke „Most“ sazvali su konferenciju za novinare da bi odali počast nedavno preminulom članu Mihajlu Bajčeti. Kako je rečeno, Bajčeta je bio pre svega dobar i pošten čovek, rado je pomagao drugima i do poslednjeg dana se zdušno borio za pravdu i istinu.
„Most je izgubio timskog igrača, borca za ljudska prava koji je bio spreman dati celog sebe da naš Bor i naša sela učini boljim mestom za život“, istakla je član ove partije Nada Horti.
„Mihajlo je bio čovek starinskog kova, pun vrlina koje je to tražio i u drugim ljudima“, naglasio je Bojan Radović, takođe aktivista Vlaške stranke „Most“, na konferenciji za medije.
