Na području Bora svi putevi prohodni
Iako su se putevi na području Bora zabeleli, nije bilo zastoja u saobraćaju. Borski komunaci su odmah reagovali, posipali so, ali nije bilo potrebe da se uključe kamioni sa raonicima, izuzev na putnom pravcu prema Gornjanu.
BOR-Svi putevi u Boru i prema selima su prohodni, nakon prvog snega koji je padao do kasno sinoć. Pošto je debljina snežnog pokrivača bila oko osam centimetara, a temperatura ispod nule, borski komunalci su samo posipali so i rizlu. S obzirom na malu količinu padavina, kamioni sa raomicima su korišćeni samo na jednom putnom pravcu, a ni u jednom selu nije bilo potrebe da se uključe kombinovane mašine za raščišćavanje atarskih puteva.
U zavisnosti od vremenskih uslova, u ovom preduzeću kažu, da će i narednih dana posipati so na pravcima gde je to potrebno. Na zalihama ima oko tri stotine tona soli, a nova količina od pet stotina tona očekuje se početkom naredne godine. Na zalihama takođe ima i dovoljno rizle. Prema prognozi meteorologa ovo je kraj prvog talasa i očekivanja su da će se od ponedeljka Javno komunalno preduzeće „3.oktobar“ vratiti u normaln režim rada.
