Na takmičenjima u Boru učestvovalo više od 500 mladih rukometaša

0
20032022_rukometdeca

BOR-Bor je ovog vikenda bio grad rukometa. U subotu je u Ustanovi Sportski centar „Bobana Momčilović Veličković „održano drugo kolo gradske lige trećih i četvrtih razreda za devojčice i dečake „Svi igramo rukomet“. Odigrano je 18 utakmica, učestvovale su 24 ekipe, a cilj projekta, koji realizuje Rukometni savez Bora sa klubovima, je popularizacija ovog sporta.

Drugog dana vikenda, u nedelju održan je prvi prolećni ciklus Mini lige borskog, zaječarskog i pomoravskog okruga za dečake i devojčice od prvog do petog razreda. Na takmičenju je učestvovalo 15 klubova među kojima četiri iz Bora.

Zadovoljni smo kvalitetom prikazanog rukometa i odzivom, jer je za dva dana učestvovalo oko pet stotina mladih“, rekao je Rade Stojanović, regionalni koordinator Rukometnog saveza Srbije.

Sledeći ciklus Mini lige biće održan za dve nedelje u Negotinu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE