Nastavlja se nasipavanje atarskih puteva rizlom

0
24032023_nasipavanje_rizle

Uređenje atarskih puteva i nasipavanje rizlom u borskim seoskim mesnim zajednicama, nastavljeno je u mesnoj zajednici Šarbanovac. Za ovu namenu iz donacije kompanije Ziđin obezbeđeno je ukupno 20 hiljada tona izle, a ukoliko bude bilo potrebno u drugoj polovini godine, nastaviće se sa nasipavanjem puteva.

BOR – Posle završetka radova u mesnoj zajednici Zlot, radnici Javno komunalnog preduzeća „3. oktobar“ nastavili su nasipavanje rizlom atarskih puteva u mesnoj zajednici Šarbanovac. U toku je uređenje puteva u rejonu Dubrava, a nakon toga biće uređeni putevi i u drugim delovima sela. Do kraja maja planirano je da se završi prvi krug nasipanja rizlom u svim seoskim mesnim zajednicama.

Za ovu namenu od kompanije Ziđin, kao donacija dobijeno je 10 hiljada tona rizle, a ista količina biće upotrebljena i u drugom krugu.

Očekuje se da uskoro bude puštena u rad i nova mašina koja će uređivati kanale pored puta, mešati i utabavati puteve zemljom i rizlom kako bi atarski putevi na delovima koji imaju najviše problema, bili potpuno uređeni.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE