Nestašica šećera u Boru
BOR – U Boru je u trgovinama nestašica šećera. U većini marketa ove namirnice uopšte nema, a neki trgovcu ograničavaju količinu prodate robe. Kažu da je to posledica primene uredbi Vlade Srbije o ograničavanju cena osnovnih životnih namirnica, koja je produžena na još 60 dana. Neki trgovci tvrde da im šećer i ne stiže i nisu sigurni kada će ga dobiti.
