Normalizacija grejanja u sirem centru Bora u jutarnjim satima

0
11062019_Toplana

BOR- Korisnici daljinskog grejanja na Starom i Novom Selištu, kao i na drugom i trećem kilometru u Boru, i dalje su bez grejanja zbog kvara na vrelovodnoj mreži. Kako navode u JKP „Toplana“ reč je o velikom proboju na mreži, najvećem do sada od početka grejne sezone. Ekipa RTVBor bila je večeras na mestu kvara gde ekipe JKP Toplane rade na sanaciji mreže. Angazovano je desetak radnika koje  nadgleda i v.d. direktora preduzeća Dragan Velickovic. Kako je reč o velikom kvaru, ekipe ce biti na terenu i tokom noći, a prema rečima direktora Toplane očekuje se da ce od jutarnjih sati biti normalizovano grejanje u širem centru Bora.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE