Novi proboji na kotlu, stabilizacija grejanja u toku
BOR – Grejanje u Boru se od jutros stabilizuje. Zbog proboja na kotlu radijatori su u stanovima od sinoć bili hladni. Zaposleni u Toplani su tokom noći sanirali kvar i u ranim jutarnjim satima započeta je isporuka toplotne energije prema gradu. „Normalizacija u isporuci je u toku, i ako ne bude većih proboja na toplifikacionoj mreži, očekuje se potpuna normalizacija grejanja„, piše u saopštenju Javno komunalnog preduzeća „Toplana“.
„Da se ovakve stvari više ne dešavaju, odluka o izgradnji nove toplane u javno privatnom partnerstvu je opravdana„, kaže pomoćnik gradonačelnika Gojko Džaković.
