Novogodišnja čestitka Boška Ničića
Čestitku povodom predstojećih novogodišnjih i božićnih praznika građanima Zaječara i Timočke Krajine uputio je i gradonačelnik Boško Ničić.
„Planiramo narednu godinu sa željom da nam bude i lepša i uspešnija. Dela koja stvaramo su dela namenjena mladima i onima koji dolaze posle nas. Važno je jedinstvo i saradnja i znam da ćemo u godini koja dolazi sa još većim elanom i odgovornošću nastaviti ono što smo započeli. Ono što nas ujedinjuje je želja da složni i zajedno stvorimo jedinstvenu politiku i da tom pričom povedemo Zaječar i Timočku krajinu napred.
U svoje lično ime i u ime svih saradnika Vama i vašim porodicama želim mnogo zdravlja, sreće i uspeha uz dolazeće novogodišnje i božićne praznik“, stoji u čestitki gradonačelnika Zaječara Boška Ničića povodom predstojećih praznika.
