Novogodišnja čestitka gradonačelnika Bora

0
01012020_Cestitka_Milikica

Gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić čestitao je građanima Bora i okolnih seoskih mesnih zajednica Novu 2020. godinu. Predstojeća godina biće vreme pozitivnih pomaka, ocenio je Milikić, u poželeo da svim stanovnicima bude najuspešnija do sada.

BOR – „Želim svim građanima Bora i svima stanovnicima seoskih mesnih zajednica, da 2020. godina bude najuspešnija u svim aspektima života“, poručio je gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić u novogodišnjoj čestitki.

On je svim stanovnicima požele puno zdravlja i sreće u narednoj godini, i poželeo da praznike provedu u društvu najdražih, porodice i prijatelja.

Godina koja je pred nama biće puna izazova, ali se očekuje će biti po ulaganjima u poboljšanje kvaliteta života, najbolja do sada i da će stanovnici moći da se ponose što žive u gradu kakav je Bor.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE