Od korone obolele još 42 osobe, jedna preminula
BOR – Od poslednjih informacija u Boru su zabeležene 42 novoobolela pacijenta od korona virusa, dok je jedna osoba, nažalost, preminula od posledica ove infekcije. Na području grada je ukupno 447 lica pozitivno ka kovid.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 57 bolesnika, kažu iz gradskog Štaba za vanredne situacije.
