Od ponedeljka neposredna nastava u svim školama
U svim osnovnim i srednjim školama u Srbiji od ponedeljka, 29. novembra, primenjivaće se prvi model nastave, odnosno učenici će nastavu pohađati neposredno, odlučio je Tim za praćenje i koordinisanje primene preventivnih mera u radu škola.
