Oni su ponos Bora
BOR-Tradicionalno i ove godine na dve lokacije u Boru postavljeni su bilbordi sa fotografijama učenika generacije. Epitet najboljih ponelo je 12 učenika.
„Oni su ponos našeg grada i želja nam je da svi Borani upoznaju učenike koji su postigli izuzetne rezultate„, rekla je Tamara Paunović član Gradskog veća.
Za postignute rezultate učenici generacije će tokom oktobra dobiti novčanu nagradu, a na prigodnoj svečanosti povodom Dana Grada lap top računare.
