Organizovan prijem za borske kik boksere
BOR – Povodom ostvarenih rezultata na Prvenstvu Srbije u kik boksu, kao i na Svetskom kik boks kupu u Budimpešti, u Boru je organizovan prijem za kik boksere, učesnike takmičenja. Rečeno je da su borski kik bokseri na dosadašnjim takmičenja na dostojan način predstavljaji svoj klub i grad, kao i da je obaveza nadležnih da im se omogući da održe i unaprede rezultate. “Obaveza lokalne samouprave je da subvencinisanjem razvoja sporta iz gradskog budžeta podržimo takmičare I klubove, poput kik boksera. Svojim uspesima pokazuju da sredstva troše namenski I mi ćemo nastviti da ih podržavamo” naglasio je član Gradskog veća u Boru zadužen sa sport, Marko Nikolić.
U ime takmičara na ukazanom poverenju i na dosadašnjoj podršci Grada Bora zahvalnost je uputio Boban Nikolić, osvajač zlatne medalje u seniorskoj konkurenciji na nedavno održanom Svetskom kupu u Budimpešti.
U znak zahvalnosti na podršci, Kik boks klub Bor uručio je na prijemu poklon gradonačelniku Bora Aleksandru Milikiću, boks rukavice sa potpisima igrača.
