Partnerstvo u projektima kulture
ZAJEČAR – Gradonačelnik Zaječara Boško Ničić priredio je prijem za atašea za kulturu ambasade Sjedinjenih američkih država u Srbiji Eriku Kin povodom početka realizacije projekta „Amerika-Srbija 1918 – 2018. diplomatski i kulturni odnosi“. Na projektu radi više autora, kao i istorijskih arhiva.
Kako je rečeno, u narednom periodu ambasada SAD i grad Zaječar sarađivaće na više projekata u kulturi.
Partnerstvo u projektima kulture, 3. novembar 2017 (RTV Bor)
