Pauza u prvenstvu za rukometašice zbog obaveza reprezentacije
BOR – Rukometašice Bora nisu dobro počele ovu sezonu u Arkus super ligi Srbije. Sa jednom pobedom, jednim nerešenim rezultatom i četiri poraza nalaze se na u zoni ispadanja i dele deveto i deseto mesto sa Pančevom sa tri osvojena boda, dok je prošlogodišnji prvak, ekipa Železničara na poslednjem mestu sa jednim bodom. Ipak, u poslednjoj utakmici protiv drugoplasirane Mladosti koju su dobile sa devet golova razlike pokazale su da imaju snage da se bore da ostanu u najjačem rangu takmičenja kod nas, a posebno raduje sve bolja igra reprezentativca Teodore Majkić, koja se oporavlja od povrede, kaže trener rukometašica Bora Zoran Barbulović.
Iako je u prvenstvu pauza koja traje nešto više od mesec dana, rukometašice Bora 9. novembra očekuje polufinalna utakmica Kupa centralne Srbije protiv Sloge, a 12. putuju u Makedoniju u Kumanovo na međunarodni turnir. Zaostalu prvenstvenu utakmicu protiv Železničara igraće 19. novembra u Inđiji, a nastavak prvenstva planiran je za 26. novembar.
