Pet medalja za borske džudiste
Takmičari Džudo kluba Bor osvojili su, na tradicionalnom turniru za pionire i juniore „Trofej Župe“, koji je tokom vikenda održan u Aleksandrovcu, pet medalja.
U kategoriji pionira Sara Šainović osvojila je prvo mesto. Srebrne medalje osvojili su Ognjen Zlatkov, Mateja Vlajić i Sara Krajinjanović, dok je bronzanu medalju osvojio Teodor Luka Nikolić.
Na turniru u Aleksandrovcu učestvovalo je 195 takmičara iz Srbije i Crne Gore.
