Pet medalja za borske karatiste na dva takmičenja

0
82c201e2ef71c9d93e280b6e93e5ff58

BOR – Borski karatisti nastupali su tokom vikenda na dva turnira. Takmičari Karate kluba Tigar učestvovali su na 48. međunarodnom turniru „Zlatni pojas“ u Čačku. Karate Kluba Tigar je nastupio sa tri takmičara. Branka Vladimirović i Milutin Mašić osvojili su bronzane medalje u borbama, dok je treći takmičar, Kosta Pajkić izgubio u prvom kolu. Na turniru Zlatni Pojas u Čačku nastupalo je 1000 takmičara iz 120 klubova.

Karate klub Bor učestvovao je u Smederevu na Kupu karate saveza uže Srbije za starije uzrastne kategorije. Dva takmičara ovog kluba nastupala su u katama i u borbama. U konkurenciji kadeta Emir Sejdija osvojio srebrnu medalju u borbama, dok je kadetkinja Anastasija Đurić osvojila dve bronzane medalje u katama i borbama. Na Kupu karate saveza Srbije nastupilo je više od 300 takmičara iz 42 kluba.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE