Plivački klub “Olimpija”
Proteklog vikenda u organizaciji kluba “Novi Grad” u Sarajevu održan je plivački miting na kome je učestvovalo dvadesetak ekipa iz Bosne I Hercegovine, Albanije, Crne Gore i Srbije sa više od 500 takmičara raznih uzrasnih kategorija.
Plivački klub “Olimpija” Bor osvojio je tri medalje: srebrna i bronzana na 50 i 100 metara prsnim stilom u pionirskoj konkurenciji pripale su Andrei Stevanović, a zlatna na 100 metara prsnim stilom u juniorskoj konkurenciji Dušanu Veličkoviću.
Iako su ostali bez medalja, zapažene rezultate postigli su i Matea De Kandija, Janko Đorđević i Vasilisa Bugarinović.
