Pobeda stonotenisera

BOR – U 14. kolu Druge regionalne lige košarkaši borskog Zicera poraženi su u gostima od ekipe Vlasotinca 78:52. Borski Zicer je upisao devet pobeda i pet poraza i na petom je mestu na tabeli. Ekipa negotinskog Hajduk Veljka savladala je vranjanski Jug 83:54. Negotinski klub je sa deset pobeda i četiri poraza na četvrtom mestu na tabeli.

Na početku prolećnog dela sezone istočne grupe Druge futsal lige Klub malog fudbala Bor  igrao je nerešeno 2:2 sa ekipom Banjice iz Bele Palanke. Borski klub zabeležio je po četiri pobede i poraza i dva nerešena ishoda i sa 14 bodova na petom je mestu tabele. Na prvom mestu je Pirot koji je upisao osam pobeda, dva poraza i 26 bodova. Četiri boda manje imaju drugoplasirani Jastrebac i niški Vintersport.

U 14. kolu Kvalitetne lige Stonoteniski klub Bor savladao je nišku ekipu Stoni 4:1. Borska ekipa na drugom je mestu na tabeli.

Na takmičenju trećeg kola Kupa Srbije u Beogradu strelac borskog Metalca Marija Belčić osvojila je prvo mesto u disciplini vazdušna puška sa 182 kruga u konkurenciji pionira. U međunarodnom programu na istom takmičenju u disciplini standardna puška u kategoriji kadeta zauzela je deveto mesto sa ličnim rekordom 385 krugova i osvojila je bodove za finale i u toj disciplini.

Na istom takmičenju strelac kluba „Bor 030“ Malina Stanojković zauzela je peto mesto sa 362 kruga.