Počela grejna sezona u Zaječaru
ZAJEČAR – U Zaječaru je 14.oktobra počela grejna sezona za korisnike sistema daljinskog grejanja. Kako u Javno komunalno stambenom preduzeću kažu za vreme trajanja hladnih i funkcionalnih proba prethodnih nedelja, otklonjeni su svi uočeni i sitni nedostaci, tako da su uspešno startovale sve zaječarske toplane.
Obezbeđene su dovoljne količine mazuta za nesmetan početak grejne sezone, a isporuka toplotne energije, nastaviće se u skladu sa vremenskim uslovima.
Počela grejna sezona u Zaječaru, 16.oktobar 2018.(RTV Bor)
