Počelo asfaltiranje ulica u naselju „Metalurg“
BOR – Radnici preduzeća za puteve „Štrabag“ počeli su uređenje putne infrastrukture na području gradske mesne zajednice „Metalurg“ u Boru. Asfaltiraju plato nadomak Tehničke škole, kao i nekoliko ulica u ovom delu grada. Reč je o nastavku uređenja putne infrastrukture koje je predviđeno prethodne godine, a nije ostvareno zbog kašnjenja u realizaciji javne nabavke. Ovim radovima će biti obuhvaćeni mnogi delovi Bora.
„Radiće se u Njegoševoj ulici, Bansjkom Polju, u IV i V mesnoj zajednici, naselju „Mladost“, „Sever“… Praktično na celom području grada će biti gradilišta“ istakao je gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić koji je sa saradnicima obišao radilište.
Prema planu aktivnosti za ovogodišnju građevinsku sezonu u četvrtak počinju radovi na uređenju parking prostora u ulici „Kralja Petra Prvog“, pa je iz Grada Bora upućen apel građanima da uklone vozila sa donje strane parkinga kako ne bi došlo do oštećenja I kako bi radovi mogli nesmetano da se obavljaju.
