Postepeno normalizovanje daljinskog grejanja u Majdanpeku

0
15102020_grejanjemajdanpek
Uporedo sa prekidom u snabdevanju strujom, usled havarije na elektromreži, Majdanpečani su u sredu, 7. januara ujutru ostali i bez daljinskog grejanja. U oko dve hiljade stanova radijatori su prethodnih dana bili hladni, a prema informaciji iz Javnog komunalnog preduzeća za isporuku toplotne energije „Majdanpek“ jutros je počela normalizacija rada, što bi trebalo  da znači uskoro i tople stanove. Tokom prepodneva daljinsko grejanje je pušteno korisnicima gornjeg dela Majdanpeka, dok je, kako kažu nadleži u ovom majdannpečkom preduzeću, donji deo grada, zbog problema sa elektronikom, uslovljenim nestankom struje, u tzv.režimu tihog rada. Prema rečima vršioca dužnosti direktora toplane, Đorđa Roškića očekivanja su da se u toku dana i ovaj problem reši, naglašavajući da je kompletna ekipa toplane poslednja tri dana neprekidno u pogonu angažovana na  osposobljavanju sistema.

 

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE