Povoljnija epidemiološka situacija u Boru

0
24022022_Poboljsanje_epidemioloske_situacije_-_Gramic_24_2_vtr_off.mpg.Still001

BOR – Sredinom februara u Boru je počeo naglo da opada broj građana koji su zaraženi korona virusom. Za sada je tek nešto više od 200 osoba pozitivno na Kovid 19, a do nedavno je taj broj bio gotovo trostruko veći. Povećava se i broj izlečenih građana, tako da se može smatrati da se epidemiološka situacija na području Grada Bora poboljšava, napominju epidemiolozi i pozivaju na oprez jer je su još uvek aktivna oba soja korone, a i evidentno je, kažu da se zaštitne mere sve ređe primenjuju.

U skladu sa trenutnom epidemiološkom situacijom, a po nalogu Ministarstva zdravlja Republike Srbije, kovid ambulanta „Rudar“ i kovid ambulanta II u Domu zdravlja, od četvrtka rade svakog dana od 07h do 17 sati.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE