Prijem predškolaca i prvaka u Skupštini opštine Majdanpek
MAJDANPEK – Pod sloganom „Moje je pravo da živim srećno i zdravo“ i u majdanpečkim osnovnim školama i Predškolskoj ustanovi „Marija Munćan“ nizom manifestacija obeležava se Dečja nedelja.
Tim povodom, u Skupštini opštine Majdanpek danas je priređen prijem za predškolce i prvake.
U ime lokalne samouprave male i važne goste je pozdravio Srećko Nikolić, zamenik predsednika Opštine, koji im je uručio poklon paketiće. Zauzvrat, svojim domaćinima mališani Predškolske ustanove „Marija Munćan“ poklonili su crteže na kojima su oslikali svoje želje i potrebe, kao i njihovo viđenje dečjih prava.
Na istu temu, polaznici ove ustanove priredili su i izložbu, koju Majdanpečani narednih dana mogu pogledati u galeriji Centra za kulturu.
