Prijem za ambasadorku Norveške u Gradskoj upravi u Boru
Za ambasadorku Norveške u Srbiji Kristin Melsom u gradskoj upravi u Boru organizovan je prijem. Ona je u Boru boravila povodom takmičenja „Ritam Evrope“.
BOR – Po završetku takmičenja „Ritam Evrope“ održanog u Boru, za ambasadorku Norveške u Srbiji Kristin Melsom, koja je prisustvovala ovom događaju, organizovan je svečani prijem u Gradskoj upravi.
Kako se čulo tom prilikom, Bor je pokazao da je mnogo više od rudarskog grada, da može da ponudi interesantne turističke sadržaje i da može da bude domaćin najvećih muzičko-scenskih događaja u regionu.
Direktan prenos jubilarnog 10. takmičenja, na kome je ove godine pobedio Požarevac, pratilo je rekordnih 2 miliona i 800 hiljada gledalaca.
Kako je istakla ambasadorka Norveške, rado bi se ponovo vratila u Bor, kako zbog ljudi i toplog prijema, tako i zbog okoline koja pruža sjajne mogućnosti za uživanje i boravak u prirodi.
