Proboji na mreži
BOR – Zbog proboja na vrelovodnoj mreži i radova na magistrali B, bez grejanja su naselje Metalurg i borski Dom zdravlja.
Prema informacijama iz Javnog komunalnog preduzeća „Toplana“, do proboja je došlo i na vrelovodu u Ulici „Pere Radovanovića“, zbog čega grejanja nema deo naselja Novo Selište, odnosno delovi ulica: Pere Radovanovića, Vase Pelagića, Filipa Filipovića i Njegoševe.
Ekipe Toplifikacije su na terenu, a normalizacija grejanja očekuje se do večeri.
