22677376116247714f85cd9939e9a716

BOR – Zbog proboja na vrelovodnoj mreži i radova na magistrali B, bez grejanja su naselje Metalurg i borski Dom zdravlja.

Prema informacijama iz Javnog komunalnog preduzeća „Toplana“, do proboja je došlo i na vrelovodu u Ulici „Pere Radovanovića“, zbog čega grejanja nema deo naselja Novo Selište, odnosno delovi ulica: Pere Radovanovića, Vase Pelagića, Filipa Filipovića i Njegoševe.

Ekipe Toplifikacije su na terenu, a normalizacija grejanja očekuje se do večeri.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE