Program obeležavanja Dana grada Bora
BOR- Grad Bor sutra slavi svoj dan i 74 godine od oslobođenja u Drugom svetskom ratu.
Svečanost počinje polaganjem cveća na spomen obeležje poginulima u drugom svetskom ratu u centru grada, u devet sati i 30 minuta, a potom će, u gradskoj upravi, gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić i načelnik Regionalnog centra Ministarstva odbrane Niš, uručiti značke i zahvalnice otadžbine vojnim obveznicima koji su dobrovoljno služili vojni rok sa oružjem između 2011. i 2015. godine.
U 11 sati biće organizovan i prijem za goste iz opštine Kriva Palanka u Makedoniji, a Svečana akademija povodom Dana grada na programu je u 12 sati, u sali Muzičke škole „Miodrag Vasiljević“ u Boru.
