Protestni skup građana Timočke krajine u Boru
BOR – U Boru se, u organizaciji studenata Tehničkog fakulteta u blokadi, održvan protest “Biće bune dok se zahtevi ne ispune”.
Okupljanje studenata i građana iz gradova i opština Timočke krajine je počelo kod Kapije Bora, odakle će u 16.16 časova krenuti u protestnu šetnju do Železničke stanice gde će biti održan performans i 16 minuta tišine za stradale u padu nadstrešnice u Novom Sadu.
Kolona će se od Kapije grada kretati Zelenim bulevarom, potom Ulicom „Kralja Petra Prvog“, a onda Ulicom „Moše Pijade“ odakle će, od Maksija, sići do Železničke stanice.
