Prvi „Auto tjuning šou“ u Majdanpeku
MAJDANPEK- U Majdanpeku je juče održan prvi “Auto tjuning šou”, koji je okupio četrdesetak zaljubljenika u četvorotočkaše iz više gradova u Srbiji, ali i susedne Bugarske.
Posle defilea ulicama Majdanpeka, učesnici ovog auto skupa na prostoru kod Rajkove pećine nadmetali su se u ukupno 12 kategorija, a nagrade su dodeljene i za nabolji auto manifestacije, najjači auspuh, najlepšu felnu i drugo.
Organizator ovog zanimljivog auto skupa bilo je Udruženje ljubitelja automobila Majdanpek, u kojem se nadaju da će skup postati tradicionalna manifestacija u gradu pod Staricom.
