Prvomajska čestitka gradskog rukovodstva
BOR – Gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić, zamenik gradonačelnika Milivoje Janošević i predsednik Skupštine Grada Dragan Žikić čestitali su 1.maj – Međunarodni praznik rada svim radnim ljudima i građanima Bora sa željom da predstojeći praznik provedu u dobrom zdravlju, i raspoloženju, porukom:
„Neka vam ovaj praznik donese odmor i radost, a ujedno bude podsticaj da zajedno nastavimo da gradimo bolju budućnost za sve nas. Želimo Vam uspešan i radostan 1.maj, pun solidarnosti i uspeha“, navodi se u prvomajskoj čestitki čelnika Gradske uprave u Boru.
