Rukometašice Bora desete na kraju jesenjeg dela prvenstva
BOR – Rukometašice Bora završile su jesenji deo prvenstva u Arkus super ligi Srbije na desetom mestu sa tri pobede i osam poraza. One su u poslednjem kolu, u zaostaloj utakmici, poražene u Inđiji od trećeplasiranog Železničara 31:27, u poluvremenu 16:10. Za igrača utakmice proglašena je golman domaćeg tima Jovana Vasiljković, koja je imala 15 odbrana. U ekipi Bora najefikasnija je bila Magdalena Malenović sa sedam pogodaka, dok je u ekipi Železničara šest golova postigla Dušana Kovačić.
Borska ekipa ima šest bodova, tri više od pretposlednjeg Beograda i poslednje Crvene Zvezde koja ima samo jedan bod. Prve utakmice prolećnog dela prvenstva igraće se početkom februara, a cilj borske ekipe biće prvenstveno da obezbedi opstanak u najjačem rangu takmičenja kod nas.
