Rukometašice Bora poražene u četvrtfinalu Kupa Srbije
BOR – Rukometašice Bora poražene su u četvrtfinalu Kupa Srbije na domaćem terenu od Železničara 35:27, u poluvremenu 16:14. Borska ekipa je veći deo prvog poluvremena bila ravnopravan protivnik ekipi iz Inđije koja je posle jesenjeg dela prvenstva treća na tabeli Super A lige, a Železničar je do prednosti od dva gola stigao u poslednjim minutima prvog poluvremena. U drugom poluvremenu pre svega zahvaljujući golovima Une Obrenović, koja je bila najefikasnija u gostujućem timu sa devet golova, Železničar je povećao prednost i uspeo da stigne do polufinala, dok je kod borske ekipe deset golova postigla Jelena Bogdanović. U polufinale su se uz Železničar plasirale i Mladost, Crvena Zvezda i Jagodina.
Na novogodišnjem humanitarnom stonoteniskom turniru u Sremskoj Mitrovici takmičari borskog Kopera osvojili su tri medalje. U konkurenciji veterana zlatnu medalju osvojio je Ivica Stanković, dok je Ognjen Jelenić osvojio dve bronzane medalje u Open kategoriji i u parovima.
