Sajam zapošljavanja u Zaječaru
Nacionalna služba za zapošljavanje Filijala Zaječar organizuje tradicionalan Sajam zapošljavanja, sutra od 12 do 14 sati, u holu pozorišta „Zoran Radmilović“.
Sajmovi zapošljavanja su moderan i uspešan oblik povezivanja poslodavaca i tražilaca zaposlenja. Omogućavaju da u neposrednom kontaktu sa poslodavcima tražioci posla neposredno predaju svoje biografije, obave razgovore, intervjue za posao na licu mesta, kažu u Nacionalnoj službi za zapošljavanje.
Na Sajmu u Zaječaru biće prisutne vodeće kompanije iz okoline i predstavnici kineskih kompanija iz Bora.
