Sastanak gradskog rukovodstva u Zaječaru sa predstavnicima NIS-a
ZAJEČAR – Istraživanje rudno mineralnih potencijala u ruralnim sredinama na teritoriji Zaječara bila je tema sastanka gradonačelnika Boška Ničića sa predstavnicima više firmi iz zemlje i inostranstva. Radovi će početi za dvadesetak dana, a obuhvatali bi i istraživanje vodnih rezervi. Na drugom sastanku sa predstavnicima NIS-a bilo je reči o daljem razvoju naftne infrastrukture u Zaječaru i okolini.
[iframe width=“480″ height=“270″ src=“https://www.youtube.com/embed/Ptq_9JcBQ44″ frameborder=“0″ allowfullscreen ]
