Sastanak zdravstvenih radnika borskog i zaječarskog okruga

0
87a43a0fe834a20ae3919150d1783d7f

U Zavodu za javno zdravlje Timok u Zaječaru održan je sastanak oko 30 predstavnika 11 zdravstvenih ustanova iz borskog i zaječarskog okruga, na inicijativu Komore zdravstvenih ustanova Srbije. Sastanak je jedan u nizu regionalnih susreta  čiji su ciljevi bolja saradnja sa ustanovama, upoznavanje sa konkretnim problemima, stručna pomoć u njihovom rešavanju, ali i predstavljanje aktivnosti Komore i najava novih.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE