Seminar prosvetnih radnika na jezeru
BOR – U okviru priprema za početak školske godina u hotelu „Jezero“ na Borskom jezeru, od 17. do 20. avgusta, Institut za ekonomiju i pravo organizovao je seminar za direktore škola i predstavnike obrazovno vaspitnih ustanova.
Tokom seminara biće reči o novinama u zakonskim i podzakonskim aktima u oblasti obrazovanja, primeni pravilnika o ocenjivanju učenika, načinu raspisivanja i primenjivanja javnih nabavki i novinama u inspekcijskom nadzoru škola.
Na seminaru učestvuje više od 150 prosvetnih radnika iz većine škola u Srbiji.
