Srebro i bronza za borske karatiste
SOPOT – Na memorijalnom turniru u Sopotu, u konkurenciji više od 400 takmičara iz 30 klubova Srbije i Crne Gore, Karate klub Bor predstavljalo je pet takmičara. Sa pet nastupa u katama, borski karatisti osvojili su dve medalje – srebrnu Vuk Mančić, a bronzanu Bogdan Denić. Troje takmičara zauzelo je 5. mesto.
Predstojećeg vikenda, Karate klub Bor nastupiće sa mlađim kategorijama na takmičenju Zlatni pojas Čačka.
